Apel z okazji 11 listopada i podsumowanie konkursów ,,Literackim szlakiem."

Dnia 10 listopada 2016 roku w naszej szkole odbył się apel z okazji obchodów dnia niepodległości oraz podsumowanie konkursów z serii ,,Literackim szlakiem.". Cała szkoła oraz osoby biorące udział w konkurach zebrały się w sali gimnastycznej o godzinie 11:00. Na samym początku mogliśmy wysłuchać wyników konkursów: literackiego, plastycznego oraz recytatorskiego. Wiele osób z naszej szkoły zostało nagrodzonych, ale także spoza szkoły znalazło się paru laureatów. Każdy z nich w nagrodę dostał bon upominkowy na książki lub artykuły papiernicze. Po wspaniałej recytacji osób nagrodzonych pierwszym miejscem w konkursie recytatorskim, nastąpił uroczysty apel. Ukazał przekrój całej historii naszej Ojczyzny, od przyjęcia chrztu do czasów Polski niepodległej. Wszyscy uczniowie i nauczyciele byli pod ogromnym wrażeniem osób biorących udział w apelu. Duży zachwyt wzbudził też śpiew naszych koleżanek. Mamy nadzieję, że następne apele będą wyglądały tak samo ładnie, a nawet piękniej.

Laureaci konkursów artystycznych, odbywających się pod hasłem: " od chrztu Polski do czasów współczesnych 1050- lecie państwowości polskiej"

1). Konkurs Plastyczny:

1 miejsce - Marianna Rybarczyk ZS1 klasa 3b