III Zimowy Turniej Piłki Siatkowej dla Szkół Podstawowych o puchar Dyrektora Szkoły

III Zimowy Turniej Piłki Siatkowej dla Szkół Podstawowych
o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 w Milanówku.

W dniach 27-28.02.2019 odbył się po raz trzeci Zimowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły. Tym razem udział w turnieju zgłosiło osiem szkół podstawowych. W pierwszym dniu rywalizowały dziewczęta.

Zwyciężyły reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 5 w Grodzisku Mazowieckim. Miejsce drugie zajęły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Grodzisku Mazowieckim. Miejsce trzecie przypadło uczennicom Szkoły Podstawowej nr 4 w Grodzisku Mazowieckim.

W drugim dniu grali chłopcy. Rozgrywki wygrali uczniowie Zespołu Szkół z Międzyborowa. Drugie miejsce zajęli chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Grodzisku Mazowieckim. Miejsce trzecie przypadło Szkole Podstawowej nr 3 w Milanówku.

Dla zwyciężców przygotowano nagrody rzeczowe, wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek.

Regulamin rozgrywek